BOGATY PARK MASZYNOWY-KOMPLEKSOWE WYKONANIE USŁUG


ZADZWOŃ DO NAS: 602-239-729 ; 600-373-533
biuro@sanitet.waw.pl

POJAZDY SSĄCO-PŁUCZĄCE WUKO

Zabudowa WUKO WIEDEMANN SUPER 2000 z systemem odzyku wody (RECYKLING) na podwoziu Mercedes-Benz ACTROS. Jedna z najleszych dostępnych zabudów do czysczenia kanalizacji. Wydajność pompy ssącej to 3000 m3/h, a ciśnieniowej 397 l/min pozwala na skutecznie pokonywanie zatorów i gruntowne czyszczenie rurociągów. 

Zabudowa WUKO OTTO-MEYER  na podwoziu Mercedes-Benz 1824. Pojazd dzięki swoim kompaktowym rozmiarom świetnie radzi sobie w trudno dostępnych miejscach. Posiada mocną pompę ssącą Demag-Wittig o wydajności 900 m3/h, pompa ciśnieniowa URACA pozwala na gruntowne czyszczenie rurociągów oraz radzi sobie z każdym zatorem czy osadem. Pojemność beczki to 5,00m3 czysta woda i 3,00 m3 szlam.

KAMEROWÓZ ORAZ PRZYCZEPA WUKO

Specjalistyczny samochód do inspekcji TV (monitoringu TV) rurociągów. Wyposażony w zestaw kamer inspekcyjnych do średnic w zakresie od fi 32mm do fi 600mm. Posiada własne zasilanie. Kamera samojezdna umożliwia badanie spadków oraz wykonywanie szczegółowych raportów po wykonaniu monitoringu. W skład zestawu wchodzą kamery wpychane na włóknie o róznej wielkości co pozwala na inspekcję mniejszych średnic w instalacjach.

Przyczepa ciśnieniowa WUKO, marki ROM SmartTrailer to urządzenie bardzo dobrze sprawdza się tam gdzie nie można użyć pojazdów ssąco-płuczących. Wysokość zestawu pojazdów pozwala na wjazd do najniższych garaży podziemnych. Dzięki różnorodnemu wyposażeniu oraz mocnej pompie ciśnieniowej SPECK pozwala na skutrczne usuwanie osadów i zatorów

Do mechanicznego czyszczenia i udrażniania kanalizacji używamy różnych narzędzi min.: sprężyny elektryczne marki RIDGID z ogromną ilością końcówek, do najtrudniejszych zadań typu osadów tłuszczowych czy twardych odpadów pobudowlanych używamy nowoczesnego urządzenia marki PICOTE. Jest to urządzenie szybkoobrotowe z końcówkami łańcuchowymi, które pozwalają na usunięcie niemal każdego zatoru. W naszym asortymencie mamy również inne drobne narzędzia do pomocy przy wykonywaniu naszych usług

SANITET S.C. Mirosław Domański Michał Domański; ul. Kryształowa 41/5 01-356 Warszawa; NIP: 5223123340; REGON: 369997645