FiRMA Z PONAD 30 LETNIM DOŚWIADCZENIEM W BRANŻY WOD- KAN!


ZADZWOŃ DO NAS: 602-239-729 ; 600-373-533
biuro@sanitet.waw.pl

Dlaczego my

 

Utrzymanie drożności sieci kanalizacyjnych oraz prawidłowej pracy urządzeń jest bardzo ważne. W przypadku złej eksploatacji możemy doprowadzić do sytuacji szkodliwych dla środowiska oraz kosztownych prac remontowych.

Nasza firma rodzinna SANITET S.C. posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu oraz eksploatacji sieci i urządzeń wod-kan. Nasi pracownicy do każdego zlecenia podchodzą z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, dzięki czemu coraz więcej osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych decyduje się na współpracę z firmą SANITET. Mamy nadzieję, że i Państwo dołączą do grona zadowolonych klientów.

Dzięki bogatemu parku maszynowemu jesteśmy w stanie kompleksowo realizować usługi. Zajmujemy się czyszczeniem ciśnieniowym kanalizacji – WUKO, czyszczeniem mechanicznym za pomocą sprężyn elektrycznych oraz nowoczesnym szybkoobrotowym urządzeniem łańcuchowym PICOTE. W zakresie naszych usług jest również monitoring tv kanalizacji kamerą samojezdną z możliwością pomiaru spadków oraz tworzenia raportów, posiadamy również kilka kamer wpychanych na włóknie do inspekcji TV mniejszych średnic. Serwisujemy przepompownie ścieków, separatory tłuszczu wraz z utylizacją odpadów. Podejmujemy się najtrudniejszych zadań. 

Zachęcamy do współpracy!

 

Wyróżniamy się:

dysp

Dyspozycyjność

W przypadku awarii działamy 24h na dobę. Dopasowujemy się do Zleceniodawcy.

cena

Cena

Konkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji. Różne sposoby płatności- przelew, gotówka

park masz

Park maszynowy

Pojazdy ciśnieniowe WUKO, narzędzia mechaniczne, kamery inspekcyjne i inne.

prof kadr

Profesjonalna kadra

Doświadczenie i fachowość pracowników, doradztwo i pomoc w zakresie ekspolatacji sieci

SANITET S.C. Mirosław Domański Michał Domański; ul. Kryształowa 41/5 01-356 Warszawa; NIP: 5223123340; REGON: 369997645